Új programot indítottunk a roma gyerekek korai képességgondozásának támogatása érdekében

2018 februárjában indítottuk el a „Roma gyerekek kora képességgondozásához szükséges helyi kapacitások fejlesztése” elnevezésű kisadományi programunkat.

A program keretében 12 az Észak-Magyarországi és Észak-Alföldi régiókban működő, bejegyzett, marginalizált helyzetű roma közösségeket támogató civil szervezetet részesít Alapítványunk - meghívásos pályázati úton - vissza nem térítendő támogatásban (projektenként közel 3 millió forint értékben).

„Észak-magyarországi települések kisközösségeinek megerősítése, aktivizálása” c. projektünk 2. felhívása

Kedves Partnereink,

„Észak-magyarországi települések kisközösségeinek megerősítése, aktivizálása” c. projektünk első megvalósítási éve sikeresen lezárult, így az érdeklődők számára újra alkalom nyílik a projekthez való csatlakozásra.

A következő megvalósítási időszak: 2018. május 1. - 2019. április 30. (1 év)

Címkék:

Carpathian Civil Society Platform

Új programot indítunk a Kárpátok térségének civil szervezetei közötti együttműködés erősítése érdekében

Feliratkozás Front page feed csatornájára