Yuko Kambara-Kamane professzor látogatása Alapítványunknál

Alapítványunk igazgatója, Bata Boglárka augusztus 4-én találkozott Yuko Kambara-Kamane-val, a japán Kitakyushu Egyetem Kulturális/társadalmi antropológiai centrumának professzorával.

Roma Holokauszt Megemlékezés Egerben

2017. 08. 02-án megemlékezést tartottunk a SZETA Egri Alapítványával és a Zöld Panel Egyesülettel Egerben, a Nemzedékek Terén a Roma Holokauszt áldozatainak emlékére. Az esemény kezd feledésbe merülni, azonban úgy gondoljuk, hogy nem szabad engednünk, hogy egy népirtás ismét bekövetkezhessen, ezért emlékeznünk kell.

Lezárult a 2016/17-es ösztöndíj programunk

Nagy örömünkre szolgál, hogy a Kárpátok Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programunkat 2007 óta  minden évben meg tudtuk hirdetni, és azóta 35 hallgatót támogattunk ösztöndíjjal. A 2016/17-es tanévre lezárult a programunk, a jelentkezés viszont folytatódik a következő tanévre.

File attachments:

Feliratkozás Front page feed csatornájára