MEGHÍVÓ - III. Műhelymunka Heves megyei civileknek

A Heves megyei civil szervezetek elektronikus kompetenciáinak fejlesztése és PCM képzés (NCA-CIV-10-A-0303) III. szakmai műhelymunka rendezvényére ezúton tisztelettel meghívjuk.

Időpont: 2010. január 27. (csütörtök) 15.00-18.00
Helyszín: 3300 Eger, Szarvas tér 1. (Hm-i Pedagógiai Intézet) I. emelet
Téma:

Elektronikus pályázati rendszerek, EPER gyakorlatorientált megismertetése

Előadó: Vartik Melinda, Lamenda Kft. ügyvezető

A téma részletes megismerése érdekében a részvétel előtt kérjük, hogy a https://www.eper.hu/webeper/paly/palybelep.aspx oldalon regisztrálják szervezetüket, vagy ha már rendelkeznek regisztrációval, akkor a felhasználó név és jelszó ismeretében érkezzenek a műhelymunkára.

A szakmai műhelymunka NEM előadások sorozataként, hanem gyakorlati példákat bemutatva valóban a résztvevők aktív közreműködésével fog lezajlani.

Kérjük, hogy részvételi szándékukat jelezni szíveskedjenek e-mailben a szervezet és a résztvevő megadásával 2011. január 25-ig az andrea.toth@cfoundation.org e-mail címre! A műhelymunkával kapcsolatban bővebb információt Tóth Andrea ad a 36/516-750 telefonszámon.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

A program a Nemzeti Civil Alapprogram, a Kárpátok Nemzetközi Alapítvány és a C.S.Mott Alapítvány támogatásával valósul meg.

Címkék