EFOP

Meghívó "Önkéntességre hangolva" c. balassagyarmati rendezvényünkre

A Kárpátok Alapítvány által szervezett est keretében Nógrád megyei civil szervezetek mutatják be önkéntességet népszerűsítő eseményeiket, projektjeiket.

Szeretettel várunk mindenkit, akit érdekel az önkéntesség, a civilek munkája, vagy kíváncsi arra, hogyan lehet emberek csoportját közösséggé kovácsolni, egy adott közösséget megszervezni, építeni, erősíteni.

Címkék:

„Észak-magyarországi települések kisközösségeinek megerősítése, aktivizálása” c. projektünk 2. felhívása

Kedves Partnereink,

„Észak-magyarországi települések kisközösségeinek megerősítése, aktivizálása” c. projektünk első megvalósítási éve sikeresen lezárult, így az érdeklődők számára újra alkalom nyílik a projekthez való csatlakozásra.

A következő megvalósítási időszak: 2018. május 1. - 2019. április 30. (1 év)

Címkék:

Egy este civilekkel az önkéntességről

A Kárpátok Alapítvány által szervezett est keretében öt heves megyei civil szervezet mutatja be „csak képekkel” , izgalmas, interaktív előadásokkal közösségépítő, az önkéntességet népszerűsítő eseményeit, projektjeit.

Gyere el te is, ha érdekel az önkéntesség, a civilek munkája, vagy kíváncsi vagy, hogyan lehet emberek csoportját közösséggé kovácsolni, egy adott közösséget megszervezni, építeni, erősíteni.

Előadóink:

· Galyasné Dósa Katalin, Kis-Bocs Egyesület