Gyakornoki program

Február 18-án, nagy sikerrel és jó hangulatban lezajlott az Alapítvány Civil gyakornoki és kommunikációs program Heves megyében (NCA-CIV-10-C-0323) c. program I. Mőhelymunkája a 10 hallgató és a 10 mentor részvételével.

A Program küldetése, hogy felkutassa a tehetséges, hallgatói jogviszonyban álló fiatalokat, gyakorlati lehetőséget biztosítson a tapasztalatszerzésre és megkönnyítse a későbbi szakmai boldogulásukat; betekintést nyerjenek a civil szervezetek működésébe.
A program során a résztvevő hallgatók 2 hónapon át végeznek gyakornoki tevékenységet különféle, a tanulmányaikhoz, érdeklődési körükhöz leginkább illeszkedő, Heves megyében működő non-profit, civil szervezetnél.

A pénteki mőhelymunkán Magyar Anikó, program koordinátor, illetve Bata Boglárka, ügyvezető igazgató ismertették a programot; illetve bemutatkozott a 10 civil szervezet és a 10 gyakornok is.
A hallgatók márciusban és áprilisban, heti 10 órát gyakornokosoknak az általuk választott civil szervezetnél.