Bata Boglárka

Bata Boglárka jelenleg a Kárpátok Alapítvány-Magyarország ügyvezető igazgatója. A Miskolci Egyetemen szerzett közgazdaságtanból (humán erőforrás menedzser) és politika tudományból (európai uniós szakértő) diplomát. Alapítványunknál 2005 óta dolgozik, (korábban, mint program koordinátor), 2008. január 1-je óta, pedig mint ügyvezető igazgató.

A Kárpátok Alapítványnál 2005-ben a 4 országban futó RomaNet Adományi Program kiértékelő kutatását vezette, program koordinátorként az ő nevéhez fűződik a Kárpátok Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programunk és a képzési programjainak kifejlesztése, valamint a RomaNet Program továbbfejlesztése.

Jelenleg a Norvég Civil Támogatási Alap és a Svájci-Magyar Civil és Ösztöndíj Alap program vezetői feladatait látja el ügyvezetői tevékenysége mellett.

magyar