Bata Boglárka

Bata Boglárka jelenleg a Kárpátok Alapítvány-Magyarország ügyvezető igazgatója. A Miskolci Egyetemen szerzett közgazdaságtanból (humán erőforrás menedzser) és politika tudományból (európai uniós szakértő) diplomát. Alapítványunknál 2005 óta dolgozik, (korábban, mint program koordinátor), 2008. január 1-je óta, pedig mint ügyvezető igazgató.

A Kárpátok Alapítványnál 2005-ben a 4 országban futó RomaNet Adományi Program kiértékelő kutatását vezette, program koordinátorként az ő nevéhez fűződik a Kárpátok Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programunk és a képzési programjainak kifejlesztése, valamint a RomaNet Program továbbfejlesztése.

Ügyvezetői tevékenysége mellett a fő adományi programok vezetését látta, látja el, mint a Norvég Civil Támogatási Alap, a Svájci-Magyar Civil és Ösztöndíj Alap voltak, vagy jelenleg A Korai Évek Fontosak programunk.