Önkéntes és Gyakornoki program

Az Önkéntes és gyakornoki program keretében a fiatalok betekintést nyerhetnek  a civil szféra működésébe, megismerkedhetnek a tevékenységével, támogató környezetben szerezhetnek hasznos tapasztalatot, mely a jövőbeni elhelyezkedési esélyüket növeli, referenciaként szolgál az álláskeresésnél. A program célja továbbá, hogy elősegítse a társadalmi tudatosságot, az önkéntesség és gyakornokság magyarországi eszméjének terjedését.

A Kárpátok Alapítvány-Magyarország a 2006-2008 években 3 fő non-profit menedzser, egy fő kommunikáció és egy fő nemzetközi tanulmányok szakos főiskolai hallgatót fogadott gyakornokként az Eszterházy Károly Főiskoláról, 2007-2008 évben pedig 2 fő önkéntest fogadott az ÖTLET Program jóvoltából. Kelemen Roland, az egykori ÖTLET Programos önkéntes az alapítvány program koordinátora volt 2012-ig.

Önkéntes programunk kiadványa letölthető magyar nyelven és angol nyelven.

Az Önkéntes Program felhívása letölthető itt.

A Gyakornoki Program felhívása letölthető itt.

Eddigi önkénteseink

File attachments: